Mobil 19 KASIM 2012 / 16:30

LG Nexus 4 satışa çıktığı gibi tükendi

LG Nexus 4 satışa çıktığı gibi tükendi

LG ve Google işbirliğinde tasarlanan Nexus 4 cep telefonu, tüketicilerin yoğun ilgisiyle karşılaşarak ABD’de satışa çıktıktan 1 saat sonra tükendi. İngiltere’de de teknoloji mağazalarında yerini aldıktan sonra 1 saatten kısa bir sürede biten Nexus 4 çok kısa sürede stoklarda tükenince, telefonu satın almayı planlayan kullanıcılara e-posta yoluyla bilgi gönderileceği duyuruldu.

Telefon Türkiye’de de bekleniyor

Ülkemizde Aralık ayında satışa sunulacak LG Nexus 4’ün yurtdışındaki gibi büyük taleple karşılacağının tahmin edildiğini söyleyen LG Electronics Türkiye Mobil İletişim Pazarlama Müdürü Alex Chung, cep telefonunda hız ve performans arayan Android kullanıcılarının beklentilerini karşılayacaklarını belirtti. LG Nexus 4 ile çok iddialı olduklarına değinen Chung, cihazın 4 Aralık tarihinde Türkiye’de teknoloji severlerle buluşacağını ifade etti.
ETİKETLER : Google LG nexus 4
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun