Mobil 14 TEMMUZ 2014 / 13:35

Lenovo yeni tabletini satışa çıkardı

Deniz, güneş ve kum sizi çağırırken tatil planları da yapmaya başladınız. Eğer siz de "plajda eğlenceden ve teknolojiden geri kalmak istemiyorum” diyenlerdenseniz, Lenovo sizin için yeni bir Yoga Tablet çıkardı. 

Lenovo Yoga Tablet'in silindirik tutma kısmı ile tabletinize güneş kremi bulaştırmadan fotoğraf çekebiliyor; küçük ayakçığı sayesinde masa üstünde dik tutarak film seyredebiliyor veya maillerinizi kontrol edebiliyorsunuz. Ayrıca 18 saate kadar pil ömrü sağlıyor.

Gümüş grisi rengi ve 8 - 10 inç olmak üzere 2 ayrı versiyonuyla satılan Lenovo Yoga, Vatan Bilgisayar’ın internet sitesine özel kampanya fiyatı ile 8 inç Yoga Tableti 499 TL’ye, 10 inç  fiyatı ise 699 TL'ye satışa sunuluyor.

 
ETİKETLER : lenovo tablet
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun