Mobil 14 EKİM 2009 / 08:32

Küresel rekabetin anahtarı hız

Anadolu Bilişim Hizmetleri’nin (ABH) geleneksel hale getirdiği Teknoloji Zirvesi etkinliği bu yıl “Rekabet 2.0-Hızlı olan kazanır” temasıyla gerçekleştirildi.

Anadolu Bilişim Hizmetleri’nin (ABH) geleneksel hale getirdiği Teknoloji Zirvesi etkinliği bu yıl “Rekabet 2.0-Hızlı olan kazanır” temasıyla gerçekleştirildi.


Adile Sultan Sarayı'nda gerçekleştirilen zirvenin açılış konuşmasını yapan Anadolu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan, grup içi şirketlerin BT yatırımlarıyla krize karşı büyük avantajlar sağladığını anlatırken, ABH'nin de hem yurtiçinde hem yurtdışında önemli başarılara imza attığını bildirdi. Özilhan'dan sonra söz alan ABH Genel Müdürü Tayyar Bacak, grup içi ve dışı büyüme paylarını katılımcılarla paylaştı. Bacak, "Krize rağmen ABH ile ilgili iyi haberlerimiz var. Özellikle grup dışına yaptığımız satışlarda büyüme yaşadık. Grup dışı satışlarda yüzde 50'lik artışımız var. Son dönemde 27yeni müşteri kazanmış durumdayız" dedi.

Özilhan'dan sonra sahneye Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv çıktı. Ciliv, mobil iletişim alanında yaşanan son gelişmeleri çeşitli slatylar eşliğinde katılımcılarla paylaştı.

Zirvede, öğleden sonra ise SAP Türkiye COO'su Uğur Candan ve Brightwell Holding Yönetim Kurulu Başkanı Alphan Manas da birer sunum gerçekleştirdiler.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun