Mobil 23 OCAK 2016 / 10:55

Kickstarter Android uygulamasını yayınladı

ABD merkezli popüler bağış ve fonlama şirketi Kickstarter, takipçilerinin uzun zamandır beklediği Android uygulamasını Google Play Store’da nihayet yayınladı.

2013 yılında iOS platformu için yayınlanan Kickstarter uygulamasının sonunda Android platformu için uygulaması yayınlandı. Kickstarter Android uygulamasını uzmanların Google’ın Material Design konseptini ölçü olarak aldıklarına dikkat çekildi. Material Design’ın içerdiği sade, esnek ve yüksek kullanıcı deneyiminin izlerini Kickstarter’ın Android uygulamasında görebilirsiniz.

Uygulama ile kullanıcılar etkinlik akışı özelliği sayesinde projelere ait bilgilere ulaşabiliyorlar. Henüz kampanya başlatma özelliği olmayan mobil uygulamanın, yakın zamanda bu özelliğe kavuşacağı belirtiliyor. Şirketin yaptığı açıklamada, uygulamanın uluslararası büyüme potansiyeline daha fazla katkı sağlamak amacıyla Android uygulamanın kullanıma sunulduğu belirtildi.  
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun