Mobil 28 EKİM 2008 / 09:27

Kablosuz güvenlik

ORITE NW100N İnternet Güvenlik Kamerası, izlenen ortamdaki kablosuz ağa dahil olup, görüntü aktarabilme özelliği sayesinde kullanım kolaylığı sağlıyor.

ORITE NW100N İnternet Güvenlik Kamerası, izlenen ortamdaki kablosuz ağa dahil olup, görüntü aktarabilme özelliği sayesinde kullanım kolaylığı sağlıyor.


Beyaz Teknoloji’nin yeni ürünü ORITE NW100N İnternet Güvenlik Kamerası, kobiler, eğitim kurumları ve evler için üretilen bir güvenlik çözümü olarak piyasaya çıktı. İçerisinde küçük bir bilgisayar ve bir web sunucusu bulunan ORITE NW100N IP CAM, herhangi bir sunucu bilgisayara gerek kalmadan sadece ADSL hattı aracılığı ile görüntü aktarımı sağlayabiliyor. Duvara veya tavana sabitlenebilen ORITE NW100N görsel anlamda da bir problem yaratmıyor. ORITE NW100N IPCAM, IEEE802.11b/g teknolojisi sayesinde izlenen ortamdaki kablosuz ağa dahil olup, görüntü aktarabilme özelliğine sahip. Böylelikle metrelerce ağ kablosu gerekliliği de ortadan kalmış oluyor. Tamamen Türkçe bir arayüze sahip olan NW100N, Türkçe kurulum sihirbazı ve UPNP özelliği ile de sorunsuz bir kullanımı hedefliyor. Görüntüyü izlemek için Internet Explorer dışında herhangi bir yazılıma ihtiyaç duymayan ORITE NW100N, üzerindeki 32 adet infrared led ve gece görüş teknolojisi sayesinde 1 Lux (1 mum ışığı) aydınlatmaya sahip ortamlarda dahi görüntü sağlayabiliyor.


www.orite.com.tr

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun