Mobil 14 KASIM 2012 / 10:16

James Bond'un elinde gören Sony Xperia Ion’a koştu

‘James Bond'un tercihi’ olarak lanse edilen Sony Xperia Ion’a olan ilgi, yeni Bond filmi Skyfall’un gösterime girmesi ile iyice arttı. Karşılaştırmalı alışveriş platformu akakce.com’un verilerine göre, Xperia Ion’un ürün sayfasının gösterim sayısı bir hafta içinde 10 kat artış kaydetti. Film Türkiye’de gösterime girmeden önce cep telefonu kategorisinde popülerlik açısından 66’ncı sırada yer alan Sony Xperia Ion, gösterimin ilk haftasının ardından 41 sıra birden atlayarak 25’inci sıraya yükseldi. Ürün, aynı dönemde genel popülerlik listesinde ise 125’inci sıradan 38’inci sıraya çıktı.

Sitenin hazırladığı verilerine göre, Sony Xperia Ion’un ürün sayfasının gösterim sayısı, filmin vizyona girdiği gün yüzde 33 oranında, bir hafta içinde ise yüzde bin oranında artış kaydetti. Son bir haftayı kapsayan verilere göre, Xperia Ion’un en çok karşılaştırıldığı telefon Samsung Galaxy S3 oldu.

Sitenin ‘En popüler akıllı telefonlar’ sıralamasının ilk sırasında uzun bir süredir Galaxy S3 yer alıyor. Sıralamada Samsung Galaxy Note 2 ikinci, Samsung Galaxy S2 ise üçüncü sırada bulunuyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun