Mobil 31 MAYIS 2012 / 15:55

İşte yeni iPhone

Yeni iPhone'un nasıl olacağını gösteren fotoğraflardaki yeni iPhone’un kasası. Kasaya bakıldığında daha uzun bir ekran ile mini-dock  bulunduğu ve kulaklık girişinin yer değiştirdiği görülüyor.Daha önce yeni nesil iPhone’un daha büyük ekranlı olacağı ile ilgili birçok haber çıkmıştı. Bu kez üreticilerden 9to5Mac web sitesine sızdırılan kasalar da söylentileri doğruluyor.

Hem siyah hem de beyaz kasa elde eden site, yeni iPhone’un nasıl olacağını da gözler önüne serdi. Fotoğrafta telefonun formunun değiştiği, boyunun uzatılarak ekranın büyütüldüğü görülüyor. Ayrıca Facetime için kullanılan ön kameranın da yeri değiştirilmiş.

Bunun yanında bir başka üretici uBreakFix de Engadget’a fotoğrafları gönderdi. Her iki üreticiden gelen fotoğraflar da birbirine benziyor. Görünene göre yeni iPhone’un ekranı 3.95 inç ve 1136’ya 640 çözünürlükte olacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun