Mobil 11 MART 2012 / 13:18

İşte Samsung’un 1 Nisan planı!

Galaxy S ailesine yeni üye geldi

Galaxy serisinin yeni üyesi S Advance doyum noktasındaki özellikleriyle önümüzdeki aydan itibaren raflardaki yerini alacak. Android pazarının en iddialı ailelerinden olan Galaxy’nin yeni üyesi Galaxy S Advance, zarafet, performans ve işlevselliği bir araya getirme iddiasıyla piyasaya çıkıyor. Samsung'un Hub servislerinin sunduğu çok yönlü hizmetleri cebinize getiren telefondan serinin adına yakışır bir başarı bekleniyor.

Çift çekirdekli 1 GHz işlemciye ve HSPA 14.4 Mbps bağlantısına sahip olan Galaxy S Advance’de, çoklu çalışmayı kolaylıkla gerçekleştirmek için anında tepki veren bir kullanıcı arayüzü bulunuyor. S Advance’in eğimli cam tasarımı, ergonomik bir kullanım sağlarken, kullanıcının yüzünün formuna doğal bir şekilde uyum sağlıyor. 4,0 inç büyüklüğündeki Super AMOLED ekran, kullanıcıların Samsung Galaxy serisi akıllı telefonlardan her zaman beklediği görüntü kalitesini sunuyor. Aynı zamanda 5 MP kamera, net fotoğraflar çekliebilmesini sağlıyor.

İşlevsellik ön planda

Android Gingerbread işletim sistemini kullanan ve Samsung’un TouchWiz kullanıcı arayüzüne sahip Galaxy S Advance, kullanıcıların Samsung Hub'larına ve ChatON servislerine sürekli bağlı kalma olanağını sunuyor. Kullanıcılar, Readers Hub, 2.3 milyon e-kitap, 3,500 dergi ve 200 gazeteye erişim sağlarken, Game Hub ise kataloğuna aldığı binlerce oyuna, oyun haberlerine ve oyunculardan gelen haberlere yer veriyor.

Samsung’un platformlar arası iletişim hizmeti ChatON, tüm telefon kullanıcıların, kullanıcı adları ve şifreleri yerine telefon numaraları ile erişmelerini sağlayarak bir araya getiriyor ve her zamankinden daha basit ve sezgisel bir şekilde, anında mesajlaşmayı, grup sohbetlerini ve resim, video, ses, kişiler ve takvim gibi farklı biçimlerdeki içeriğin paylaşılmasını sağlıyor.

Samsung Galaxy S Advance Teknik Özellikleri:

İşlemci: 1 GHz (çift çekirdekli)

Ekran: 4,0 inç WVGA (480 x 800 piksel) Super AMOLED

İşletim sistemi: Android 2.3 (Gingerbread)

Kamera: 5 megapiksel LED Flaşlı

Ön yüz kamerası: 1,3 megapiksel

Video kayıt: 720, 30fps

Kablosuz: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n

Depolama: 768MB (RAM)

Harici depolama: microSD (en fazla 32GB)

Boyut: 123,2 x 63,0 x 9,69 mm

Ağırlık: 120 g.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun