Mobil 30 EYLÜL 2008 / 11:12

İşinizi yeniden keşfetmeye hazır mısınız?

Bilişim Zirvesi ’08 ‘İşini yeniden keşfet!’ ana teması ile 7-11 Ekim 2008 tarihleri arasında İstanbul, Beylikdüzü’nde TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi’nde düzenlenecek.

Bilişim Zirvesi ’08 ‘İşini yeniden keşfet!’ ana teması ile 7-11 Ekim 2008 tarihleri arasında İstanbul, Beylikdüzü’nde TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi’nde düzenlenecek.


CeBIT Bilişim Eurasia ile aynı çatı altında gerçekleştirilecek olan Bilişim Zirvesi ’08’de geleceğin iş dünyasında var olmak isteyen şirketler işlerini bilişim teknolojileri ile yeniden keşfedecekler. 2000 yılından beri düzenlenen Bilişim Zirvesi ’08 bu yıl Turkcell ana sponsorluğunda, HP ve Tellcom resmi sponsorluğunda gerçekleşecek. 150’ye yakın yerli ve yabancı konuşmacının bilgi ve tecrübelerinin aktarılacağı zirveye 4 bini aşkın iş ve teknoloji liderinin/profesyonelinin katılımı bekleniyor.


Zirvenin ilk günündeki İş ve Teknoloji Liderleri Buluşması’nda Turkcell Servis ve Ürün Geliştirme Genel Müdür YardımcısıCenk Bayrakdar inovasyon, işini geliştirme ve yeniden keşfetme ile ilgili bilgi ve görüşlerini aktarırken, sanal dünyada hızla gelişen ve gerçek para kazanma fırsatı sunan iş yapış modellerini Forrester Research’ün Baş Analisti Paul Jackson katılımcılara dünya örnekleri ile sunacak. Büyüme ve farklılaşma sırrının teknolojiyi stratejik bir fonksiyon olarak algılamaktan geçtiğini belirten Akbank Bilgi Teknolojilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Alpaslan Özlü; geleneksel yapıdan bilişime yatırım yaparak yeni bir kulvara geçip büyük bir holding olma başarısına ulaşmış olan Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mustafa Boydak ve dünyada bilgisayardaki ilk müzik grafik programını icat eden ve kurduğu 3Dlabs şirketinde dünyanın PC’lerde kullanılabilen ilk 3 boyut teknolojisini yaratan Songphonic Records Yönetim Kurulu Başkanı Osman Kent iş dünyası ile biraraya gelecek.


Bu yıl ilk kez gerçekleşecek beş Tema Günü ise İş ve Teknoloji oturumlarından oluşacak. Tema Günleri’nde; Telekom, Ülke Güvenliği, e-Sağlık / Tele Sağlık, Bilişim İhracatı ve Genç Zirve Konferansları gerçekleştirilecek. Tema Günleri’nde T.C. Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Telekomünikasyon Kurumu Başkanı Tayfun Acarer, TÜTED Başkanı Murat Dikici, Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, Life:) Ukrayna Genel Müdürü Tansu Yeğen, Avrupa e-Sağlık ve Tele Sağlık Derneği (EHTEL) ve İsviçre e-Sağlık ve Tele Sağlık Derneği (SATMeH) Başkanı Dr. Martin D. Denz, T.C.Sağlık Bakanlığı Bilgi İşlem Daire Başkanı Nihat Akpınar, Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Genel Direktör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Özmen, Memorial Hastanesi Kalp Cerrahisi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Bingür Sönmez, Türk Elektronik Sanayicileri Derneği (TESİD) Yönetim Kurulu Başkanı Suat Baysan, Savunma Sanayi Müsteşarı Murad Bayar, Türkiye Fütüristler Derneği (TFD) Başkanı Alphan Manas, Future Navigator Baş Fütürist ve Kurucu Ortağı Anne Skare Nielsen, TFD Başkan Yardımcısı ve M-GEN Gelecek Planlama Merkezi Kurucusu Ufuk Tarhan ve TÜBİSAD Başkanı Tuğrul Tekbulut, IdeLa Inc., Yönetim Kurulu Başkanı Osman Duman konuşma yapacak.www.bilisimzirvesi.com.tr


" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun