Mobil 06 ARALIK 2012 / 12:25

iPhone5 14 Aralık’ta Türkiye'de

Avea, Apple’ın merakla beklenen son akıllı telefonu iPhone 5’i 14 Aralık’ta Avea İletişim Merkezleri'nde satışa sunmaya hazırlanıyor.

Avea aboneleri, S.E.Ç. Cihaz Kampanyası kapsamında kendi ihtiyaçlarına uygun birbirinden cazip teklifleriyle iPhone5 sahibi olabilecekler. Hızlı performansının yanı sıra uzun batarya ömrü ile öne çıkan iPhone’ların en ince ve hafifi olan iPhone5, 4 inç’lik retina ekranı, Apple tasarımlı A6 işlemcisi, hızlı kablosuz teknolojisi ile yeniden tasarlandı.

Müşterilerine istedikleri akıllı cihazı istedikleri kampanya teklifi ile alma imkanı sağlandıklarını belirten Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk konuyla ilgili şöyle konuştu,
“Ülkemizde merakla beklenen iPhone5’i tüm müşterilerimizin ihtiyacına uygun ve avantajlı fiyat alternatifleri ile sunuyor olmanın gururunu yaşıyoruz. Müşterilerimizi son teknolojilerle, sade, ekonomik ve çeşitli tekliflerle buluşturuyoruz, her zaman müşteri odaklı düşünüyor, onların ihtiyaçlarına göre farklı ve ürün ve hizmetler geliştiriyoruz. Yenilikçi ve özgürlükçü anlayışımızı cihaz kampanyalarımıza da taşıyoruz”
ETİKETLER : apple Avea iphone 5