Mobil 06 NİSAN 2012 / 14:46

iPhone kullanıcıları oturdukları yerden renk seçebilecek

iPhone kullanıcıları oturdukları yerden renk seçebilecek

AkzoNobel Marshall, kullanıcıların gördüğü renkleri anında bulan, 1200'ün üzerinde renk seçeneği ile kullanıcılara uyumlu renk kombinasyonları sunan Marshall iPhone uygulamasını kullanıma sundu.Dünyadaki dekoratif boya markalarına özel olarak geliştirilmiş bir yazılım hizmeti olan bu uygulama, renklerle dekorasyonunu yenilemek isteyen tüketiciler için bu zorlu süreci oldukça kolaylaştıran ve hızlandıran bir çözüm oluyor.Bu uygulamayla birlikte kendi renk kombinasyonlarını çok kolay ve güvenli bir şekilde oluşturabilen tüketiciler seçtikleri görsellerdeki ya da fotoğraflardaki renge en uygun renk kombinasyonları, Marshall uzmanları tarafından sağlanıyor.

Uygulamayla birlikte belirlenen rengin hangi ürünlerden elde edebileceği, ürünler hakkında detaylı bilgiler de kullanıcıların kullanımına sunulmuş durumda.

İlk olarak, iPhone kullanıcıları için geliştirilen uygulama, çok yakında Android kullanıcılarının hizmetine de sunulacak.
YORUMLAR
Seda Özmen 07 NİSAN 2012 / 09:05 0 0
Orijinal bir şey değil, Düfa'nın da 2010 yılında aynı işi yapan iPhone app'i vardı: http://itunes.apple.com/us/app/dufa-mix/id391349495?mt=8
Abbas Tekin 06 NİSAN 2012 / 15:51 0 0
Uygulamanın ismini veya linkini verebilir misiniz acaba? Appstore'da arattım ama bulamadım.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun