Mobil 05 NİSAN 2011 / 10:31

iPhone 5 her şeyiyle hazır

Bir bakışta iPhone 5 hakkındaki tüm dedikodular

Artık bu telefonun özelliklerini merak etmenize gerek yok. Doğru veya yanlış. Tüm bilgiler tek bir ekranda karşınızda…

[caption id="attachment_22515" align="alignnone" width="455" caption="Nowhereelse.fr tarafından dedikodulara dayanarak tasarlanmış iPhone 5"][/caption]

Gün geçmiyor ki Apple ile ilgili bir dedikodu daha internette dolaşmasın. Özellikle piyasaya sürülecek olan Apple ürünlerinin teknik özellikleri, varlıkları bile kanıtlanmadan ortalığa saçılıveriyor.

Yeni bir iPhone’u bu yaz vitrinlerde görmeyeceğimiz açık. 5’inci versiyonu en erken yıl sonunda bekliyoruz ama bir yandan da neye benzeyeceğini çok merak ediyoruz. Apple’ın sabırsızlıkla beklenen yeni oyuncağı iPhone 5’in ne kadar büyük bir ekrana, ne kadar güçlü bir işlemciye ve ne kadar şaşırtıcı yeteneklere sahip olacağıyla ilgili sayısız dedikodu internet ortamında dağılıyor ve hepsinin takip edilmesi olanaksız.

Fransızlar bu işin kolayını bulmuş ve Nowhereelse.fr adlı sitede tüm dedikoduları bir araya getirerek iPhone 5’i şimdiden tasarlamış ve özellikleriyle ilgili olasılıkları en iyi şekilde bir araya getirmiş. Tasarım o kadar başarılı ki iPhone 5 resmi olarak duyurulana kadar zihinlerde hep bu şekilde kalacak gibi görünüyor.