Mobil 23 EKİM 2012 / 15:06

iPhone 5 gelmeden kılıfları geldi

iPhone 5 gelmeden kılıfları geldi

Teknoloji aksesuarları üreten M&W, tamamen el yapımı olan ve hem gerçek deri hem de suni deriden modellerden oluşan iPhone 5 kılıf serisini tanıttı. Kırmızı, siyah ve beyaz renklerde üretilen M&W iPhone 5 kılıfları, şık tasarımları ile iPhone severlerin beğenisine sunulacak. Deri üst ve alt yüzeyi saran metal görünümlü şerit, kılıfa hem derinlik katıyor. Ayrıca taşınabilir bilgisayar çantalarındaki gibi iç yüzeyde yer alan koruyucu yastık, korumayı daha da artırıyor.

Gerçek deriden ve tamamı el yapımı iPhone 5 kılıfları 15,9-19,9 lira; suni deriden el yapımı kılıflar ise 9,9 lira fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.

M&W ayrıca, cüzdan görünümlü telefon kılıfları ile farklı tasarım ve renklerde sert kapak ve silikon kapakları da tüketicilerin beğenisine sunuyor.
YORUMLAR
Halima Abay 27 OCAK 2013 / 21:06 0 0
Çok güzel ve pratik kılıflar.Nereden satın alabiliriz. Teşekkürler.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun