Mobil 26 OCAK 2012 / 11:56

iPhone 4S sahiplerine acı haber

iPhone 5’in 2012 yazında çıkması gündemde

'Yeni iPhone’ dendiğinde gözlerin Foxconn’a çevrilmesi boşuna değil. Yine bir Foxconn çalışanı iPhone 5’in 2012 yazında piyasaya çıkacağını iddia ediyor.iPhone 5 bahisleri henüz iPhone 4S satışa çıkmadan açılmıştı. Bundan önceki son dedikodulara göre 2012 yılının sonunda piyasada olacağı söylenen yeni iPhone, bir Foxconn çalışanının iddiasına göre bu yaz vitrinlerdeki yerini alacak. Eğer iddia doğru çıkarsa iPhone 4S’sini yeni satın alanlar (özellikle operatöre taahhüt verenler) üzülecek gibi görünüyor.

iPhone 4’ün yerine iPhone 5

Apple’cıların sitesi 9to5Mac.com’un yayımladığı rapora göre, iPhone 5’in çıkış tarihi, AT&T operatörünün müşterileri tarafından iPhone 4’ün çıktığı ilk günlerde verilen 2 yıllık taahhütlerin bitişine göre ayarlanıyor. Dolayısıyla iPhone 5’in 24 Haziran’dan sonra beklenmesi gerektiği belirtiliyor.

Foxconn çalışanından alındığı iddia edilen bilgiye göre fabrikadaki çalışma, iPhone 5’in seri üretimine yönelik. Üstelik iddiaya göre ilk iPhone 5’ler tesis içindeki yöneticilere dağıtılımış bile. Yeni modelindeki en belirgin farkın, 4S modelinde 3,5 inç olan ekran büyüklüğünün 4 inç olması olduğu belirtiliyor. LG tarafından üretilmesi gündemde olan bu ekran dışında yeni modelin iPhone 4 ve 4S’de olduğu gibi keskin hatlara sahip olması bekleniyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun