Mobil 02 OCAK 2012 / 17:05

iPhone’un şarj problemine son veriliyor

Kablosuyla gelen iPhone kılıfı çıkıyor

Üretilen “akıllı kılıf” sayesinde Apple cihazla birlikte şarj ve veri transferine yarayan kablo da taşınabiliyor.Günümüz akıllı telefonlarının en büyük derdi kısa süren pil ömürleri. Hemen her akşam şarja takmak zorunda kaldığımız bu küçük oyuncakları gittiğimiz yerlerde şarj edemediğimiz için çokça sorun yaşayabiliyoruz.

Yeni tasarlanan bir iPhone kılıfı bu sorunların önüne geçmeyi hedefliyor. Özel kılıf sayesinde her gidilen yere kablo taşımak mümkün. Ayrıca kılıf sayesinde iPhone kendi başına da dik şekilde durabiliyor.

Düşmelere karşı da iyi bir koruma sağlayan kılıf şu anda prototip olarak üretildi. Seri üretime de geçildiği kaydedildi. Kılıf gerçekten zor zamanlarda ve özellikle seyahate çıkıldığında işe yarayabilir.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun