Mobil 24 ARALIK 2012 / 16:55

iPad Mini Avea bayilerinde satışa sunuldu

iPad Mini ayda 65 liraya satışa sunuldu

Avea, Apple ailesinin yeni üyesi iPad Mini modelini 24 Aralık'ta Avea İletişim Merkezleri'nde ayda 65 liradan başlayan fiyatlarla satışa sundu. 

Üçüncü jenerasyon iPad modelinden yüzde 23 daha ince ve yüzde 53 daha hafif olan iPad Mini, iPad’lerin sahip olduğu pek çok özelliği daha küçük bir formatta sunuyor. 7.9 inç multi-touch ekranı, FaceTime HD ve 5 megapiksel iSight kamerası olan iPad Mini’nin 10 saatlik pil ömrü bulunuyor.

Cihaz, 6 GB, 32 GB ve 64 GB’lık modelleri, 1 GB, 2 GB, 4 GB ve 15 GB’lık sınırsız internet paketi seçenekleriyle ayda 65 liradan başlayan fiyatlarla kullanıcılarla buluşuyor.Kampanyayı değerlendiren Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk şöyle konuştu;
“Avea olarak odaklandığımız pazarlardan biri de tablet bilgisayar pazarı. Birkaç yıl öncesine kadar hayatımızda hiç olmayan, ancak artık onlarsız yapamadığımız; en yeni teknoloji ve tasarımlı tablet bilgisayarları müşterilerimize sınırsız internet paketleri ve avantajlı fiyatlarla sunuyoruz. Apple’ın yeni tasarımı iPad Mini’yi müşterileriyle buluşturan ilk operatör olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Müşterilerimize iPad Mini’ye kendi ihtiyaçlarına uygun internet paketi seçenekleriyle sahip olma fırsatı sunuyoruz”
ETİKETLER : Avea iPad iPad Mini