Mobil 10 ŞUBAT 2012 / 10:25

iPad 3 Mart'ın ilk haftası geliyor

iPad 3 Mart'ın ilk haftası geliyor

AllThingsD'de yer alan rapora göre, Mart'ın ilk haftasında iPad 3 tanıtımı gerçekleştirilecek. Geçtiğimiz yıl aynı dönemde iPad 2'nin tanıtımı gerçekleştirilmişti.Dev şirkete yakın kaynakların verdiği bilgilerde Apple'ın Mart başında yeni nesil tabletini San Francisco'da tanıtacağı aktarıldı. Büyük Apple etkinliklerinin yapıldığı Yerba Buena Center'da düzenleneceği bildirilen etkinlikte tanıtılacak iPad 3'ün ne zaman piyasaya sürüleceği bilinmiyor.

Mart ayının başında tanıtılan iPad 2, yaklaşık 10 gün sonra piyasaya sürülmüştü.Yeni nesil tabletin iPad 2 formunda olacağı ancak daha hızlı yongaya, geliştirilmiş bir grafik işlemciye sahip olacağı ve 2048'e 1536 çözünürlükte Retina Display ekran bulunacağı tahmin ediliyor.

Apple konuyla ilgili yorum yapmaktan kaçındı. AllThingD'nin raporuna buradan ulaşabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun