Mobil 19 AĞUSTOS 2011 / 14:27

iPad 3’ün test üretimi Ekim’de

Apple, 2. sürümü satın alanlarla dalga geçer gibi iPad 3’ün hazırlıklarına başladı.Yeni ürünlerini ara vermeden piyasaya süren Apple’ın, kullanıcılarına da her yeni ürünle terfi alışkanlığını kazandırdığı söylenebilir. Henüz iPad 2’nin piyasaya çıkmasının üzerinden bir yıl bile geçmemiş olmasına rağmen şirket 3. sürüm için hazırlıklara başladı.

Ekim ayı içerisinde Çin ve Tayvan’da deneme amaçlı ve limitli bir üretim gerçekleştireceği belirtilen Apple’ın, aynı zamanda fabrikalara 1,5 milyon adetlik bir üretim için sipariş geçtiği de Wall Street Journal’ın haberinde yer alan bilgiler arasında.

Tayvan menşeili çip üreticisi TSMC’den sipariş edilen işlemciler ve ekranlardan bahsedilen haberde iPad 3’ün çıkışı için de ‘2012’nin ilk ayları’ hedef gösteriliyor. iPad 3’ün ses getirecek özelliğinin ise ekran çözünürlüğünün 2048 x 1536 piksel olacak olması. Ekran büyüklüğü ise 9,7 inç olarak belirtiliyor.

(Ed: Apple bizim alnımızda bir şeyler yazdığından emin. Kafasındaki planı adım adım uygulayarak her üründe önümüze bir yem daha atıyor. Yakın zamanda iPad 2 alanların dudaklarının burulmaya başladığını hissedebiliyoruz.)
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun