Mobil 02 MAYIS 2011 / 16:58

iPad’in olsun kota derdiniz olmasın!

iPad’in kota derdi bitiyor

Vodafone’un iPad kullanıcılarına özel olarak hazırladığı internet paketleri kota kabusunu ortadan kaldırıyor.Akıllı telefonda daha uzun süre idare edilebilen küçük internet paketleri tablet bilgisayarlarda hızla tükeniyor. Bu da kullanıcıların kota aşımı korkularını artırıyor.

Vodafone’un hazırladığı 1 ve 4 GB’lık internet paketleri iPad kullanıcılarının kota korkusu olmadan sınırsızca internete bağlanabilmelerine olanak tanıyor.

Sırasıyla 19 TL ve 29 TL olarak ücretlendirilen paketleri kullanan aboneler, paket limitine ulaştıklarında paket aşım ücreti ödemiyor. Sadece bağlantı hızları 64 Kbps’ye düşüyor ve bu hızda sınırsız bir şekilde kullanıma devam ediyor.

Operatör paketi biten kullanıcılarına 3G hızında bağlantıya devam edebilme şansı da sunuyor. Bunun için saatlik, günlük ve haftalık (sırasıyla 0,99 TL, 3,99 TL, 18,99 TL) Vodemnet paketi satın almanız gerekiyor. Paketlere abone olduktan sonra, iptal edilmediği sürece abonelik otomatik olarak uzuyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun