Mobil 10 NİSAN 2012 / 15:58

Instagram fotoğraflarını indirip hesabınızı silin!

Facebook’a daha fazla verinizi emanet etmek istemiyor musunuz? İşte Instagram hesabınızdaki fotoğrafları indirip, hesabınızı silmenin yolu!Facebook’un bir milyar dolar vererek satın aldığı Instagram’da yer alan fotoğrafların sosyal ağa aktarılıp aktarılmayacağı bilinmiyor. Mark Zuckerberg, uygulamanın bağımsızlığını sürdüreceğini açıkladı ancak birden bire Facebook’ta “Instagram Fotoğrafları” şeklinde bir yeni alan bizleri şaşırtmayacaktır.

Instagram hesabınızdaki fotoğrafları Flickr gibi diğer sosyal ağlara ya da bilgisayarınıza indirmek için http://instaport.me/ adresini kullabilirsiniz. Eğer Mac kullanıyorsanız david-smith.org adresindeki bilgileri kullanarak fotoğrafları indirmeye çalışmak daha verimli olacaktır.

Hesabınızı silmek içinse Instagram’a başvurmak gerekiyor. https://instagram.com/accounts/login/?next=/accounts/remove/request/ adresini kullanarak Instagram hesabının silinmesi sağlanabilir.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun