Mobil 11 MAYIS 2011 / 19:22

İnşaat malzemeni telefonundan seç

Yapı-Endüstri Merkezi, yıllardır yayınladığı ‘Yapı Kataloğu’nu mobil ortama taşıdı.Yapı ve inşaat sektörleri için bilgi kaynağı niteliğinde olan ve 1973 yılından bu yana yayımlanan ‘Yapı Kataloğu’, iPhone ve iPad uygulamasıyla binlerce malzeme, ürün ve firma bilgisine istediğiniz yerden ulaşma olanağı sunuyor.

Geliştirilen uygulama sayesinde mobil katalogda yer alan ürün, malzeme ve hizmet bilgilerine, ürünü çağrıştıran anahtar kelimeler; ürün veya firma adları ile kolayca ile ulaşılabiliyor.

Yapı Kataloğu’nun iPhone ve iPad uygulamaları, katalogda yer alan 1.600’ü aşkın firmanın iletişim bilgilerini, hizmetlerini, 7 bin markayı ve 30 bine yakın ürünün fotoğrafını ekranınıza getiriyor. iPhone ve iPad uygulamaları iTunes'dan ücretsiz olarak indirilebiliyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun