Mobil 26 MART 2012 / 08:04

ING Bank uygulaması Android'e kucak açtı

ING Bank’ın Mobil Bankacılık uygulaması ING Mobil, Android telefonlarda da hizmet vermeye başladı. ING Bank’ın ING Mobil bankacılık uygulaması, iPhone, Blackberry ve Java destekli telefonlardan sonra Mart ayından itibaren Android işletim sistemine sahip telefonlarca da desteklenmeye başladı.

Böylece Android işletim sistemine sahip telefon sahipleri artık tüm bankacılık işlemleri için ING Mobil’i kullanabilecek, ING Bonus Fırsat Bulucu, MortgageMetre, Kredi Butik Hesaplama gibi özelliklerinden faydalanabilecekler.

Mobil Bankacılık hizmetlerine 2011 yılı Haziran ayında başlayan ING Bank’ın Bireysel Bankacılık Satış Yönetimi ve Alternatif Dağıtım Kanalları Genel Müdür Yardımcısı Barbaros Uygun, “Değişen son teknoloji ve müşteri ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak Android platformu için geliştirdiğimiz uygulamayı Mart başında hizmete sunmaya başladık. 14 ülkede yüzde 6 oranında penetrasyonla Mobil Bankacılık hizmeti veren ING Grubu’nun dünya çapındaki deneyimini Türkiye’ye aktarmayı ve geliştirmeyi hedefliyoruz” dedi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun