Mobil 26 AĞUSTOS 2011 / 15:32

iGO primo Türkiye navigasyon uygulaması bedava indirilecek

iPhone için Türkiye haritalı navigasyon bedava!

NNG LLC, popüler 3D adım adım (turn-by-turn) navigasyon uygulamasına eklenen yeni bölgesel özelliklerle Türkiye sürümünü sunuyor.Türk iPhone kullanıcıları için 30 Ağustos’ta yeni iGO primo uygulaması Türkiye sürümünün iTunes’da yer alması bekleniyor.

iGO primo uygulamasının iPhone için Türkiye’de bugüne kadar en çok satan Avrupa Navigasyon uygulaması olduğunu belirten NNG LLC iPhone İş Birimi Başkanı Gergely Homola, “Yeni Türkiye sürümü ile sürekli büyüyen Türkiyeli kullanıcı tabanımızdan tek bir ülke sürümüne ilişkin gelen çok sayıdaki talebi de yerine getirmiş oluyoruz,” dedi.

Kıble ve cami bulma fonksiyonları da yer alıyor

iGO primo uygulaması Türkiye sürümü, yolda kolay bir konumlandırma sağlamakla kalmıyor, ayrıca yeni bir Kıble Bulma fonksiyonu ile birlikte sunuluyor. Uygulamanın kullanıcıları, yerel harita sağlayıcısı Başarsoft’un detaylı harita verilerinden ve zengin POI veritabanından yararlanarak tek bir tık ile en yakın camiyi arayabiliyor.

iGO primo uygulaması, ayrıca Google bölgesel arama, Green Routing, gerçekçi bağlantı noktası görüntüleri ve 29 dilde adım adım (turn-by-turn) yol gösterme sunuyor. Yeni iGO primo uygulaması Türkiye sürümü hakkında daha fazla bilgi için www.igomyway.com/iphone adresini ziyaret edebilirsiniz.