Mobil 18 NİSAN 2012 / 17:01

Ice Cream Sandwich Türkiye için hazır

Ice Cream Sandwich Türkiye için hazır

Samsung, Galaxy S II için Android 4.0 Ice Cream Sandwich yazılım güncellemesinin, Türkiye’deki kullanıcılar için hazır olduğunu açıkladı.Galaxy cihazlarını Gingerbread’e yükseltmeye geçen yıl başlayan şirket, hem Froyo hem de Gingerbread için yazılım güncellemelerini sundu. Kullanıcılar yeni güncellemeyle birlikte yüz tanıma özelliği, geliştirilmiş web tarayıcı, veri tüketim kontrolü gibi özelliklere sahip olacaklar.

Konuyla ilgili konuşan Samsung Electronics BT ve Mobil İletişim Bölümü Başkanı JK Shin, güncellemelerle birlikte müşterilerin Galaxy cihazlarıyla daha verimli bir deneyim yaşayacaklarını umduklarını ifade etti.

Galaxy S II için sunulan Android 4.0 yazılım güncellemesi PC senkronizasyon yazılımı KIES üzerinden indirilebilir.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun