Mobil 27 KASIM 2014 / 14:58

Hürriyet Mobil'e iPhone'dan ulaşmak artık daha kolay

iPhone kullanıcılarının Hürriyet haberlerine daha kolay erişebilmelerini sağlamak amacıyla geliştirilen Hürriyet Mobil, artık çok daha kullanıcı dostu ve kişiselleştirilebilir tasarımıyla dikkat çekiyor.

Hürriyet Mobil'in yeni sürümüyle birlikte kullanıcılar artık "Bana Özel" adı altında kendi haber kategorilerini belirleyerek kişisel haber sayfalarını oluşturabilecek ve ilgisini çeken haberleri kolayca takip edebilecek. Uygulamayla birlikte gelen bir diğer önemli yenilik ise feed sistemi. Tıpkı Facebook ve Twitter'da olduğu gibi artık kullanıcılar haberleri görüntüler eşliğinde alt alta görecek ve yeni haber yayınlandığı anda kullanıcı bunu uygulamanın en tepesinde görecek.Haberlerin içeriğine girildiğinde hemen fotoğrafın altında yer alan üç buton sayesinde kullanıcılar habere yorum yapıp, diğer okuyucuların haber hakkındaki düşüncelerini öğrenebilecek, 'Paylaş' butonu ile birlikte ilgili haberi kendi profilinde paylaşabilecek ve son olarak beğendiğiniz haber, fotoğraf ya da yazıları 'öne çıkar'arak takipçilerinize önerebilecek, sosyal ağlardaki takipçilerinizle paylaşabileceksiniz. Facebook’taki like, Twitter’daki favori işlemleri, hurriyet.com.tr’de ‘Öne Çıkar’ olarak karşınıza çıkıyor.

Şimdilik yenilenen sürümü iPhone'lara gelen Hürriyet Mobil, ilerleyen haftalarda da Google Play Store'da yerini alacak ve Android kullanıcıları da tüm bu özelliklerden faydalanabilecek.

Yeni yüzüyle Hürriyet Mobil'i iPhone'unuza indirmek için bu adresi kullanbilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun