Mobil 16 EYLÜL 2011 / 17:35

HTC ve Beats’in ilk telefonu Eylül’de Türkiye’de

HTC ve Beats’in ilk telefonu Eylül’de Türkiye’de

Yeni 1.5 GHz çift çekirdek işlemcili HTC Sensation XE, entegre beats audio özelliğine sahip ilk telefon.HTC, yapımcı Jimmy Iovine ve rapçi Dr. Dre tarafından kurulan Beats Electronics şirketine 300 milyon dolar yatırımda bulunduğunu duyurmuştu. Ortaklığın ilk telefonu piyasaya sunuluyor.

Beats Audio teknolojisine sahip telefon serisinin ilk modeli, stüdyo ses kalitesine sahip HTC Sensation XE duyuruldu. HTC’nin amiral gemisi ürünü olan HTC Sensation’ı , yeni bir ses seviyesine çıkaran HTC Sensation XE, yüksek ses kalitesi vadediyor.

Ürün hakkında açıklamada bulunan HTC Corporation Global Satış ve Pazarlama Sorumlusu Jason Mackenzie, “Ses her kullanıcının mobil deneyiminin önemli bir kısmını oluşturuyor. Biz yalnızca geliştirilmiş ses üzerinde çalışmıyor, aynı zamanda ses limitlerini müzik, film ve oyunları da kapsayacak şekilde durmadan zorluyoruz" şeklinde konuştu.HTC bu hamleyle multimedia keyfini artırarak diğer akıllı telefonlardan farklılaşmak istiyor. Müzik hizmetini kullanırken daha dolgun baslar, daha net sesler ve sesleri sanatçının duymanızı istediği şekilde veren yeni bir netlik ve ses aralığını verilmek isteniyor.

HTC Sensation XE ile birlikte (8GB veya 16 GB) microSD kart geliyor. Dr. Dre tarafından tasarlanan özel Beats kulaklıkların uzaktan kumandası ile şarkılar değiştirilebiliyor,durduruluyor ve ses ayarlanabiliyor.

Cihaz, Eylül sonundan itibaren Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Asya-Pasifik bölgesinde satışa sunulacak.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun