Mobil 21 EYLÜL 2011 / 17:41

HTC Rhyme Ekim’de Türkiye’de

Özellikle tarzıyla öne çıkan akıllı telefon, HTC’nin sadece donanımda başarılı olmadığını ispat etmeye çalışıyor. Daha çok kadınlara hitap etmesi beklenen telefon, iPhone 5 ile benzer zamanda piyasada olacak.Akıllı telefon pazarında en önemli Android telefon üreticilerinden biri konumuna gelen HTC, yeni telefonu Rhyme’i tanıttı.

HTC Tasarımdan Sorumlu Başkan Yardımcısı Scott Croyle “HTC Rhyme, telefonlarını günün her anında daha kişisel ve özgürce kullanmak isteyen geniş bir tüketici grubu düşünülerek, tamamen yeni bir yaklaşımla yaratıldı. HTC Rhyme, Charm ve Docking Station (Yerleştirme İstasyonu) gibi yenilikçi aksesuar serisi ile yeni bir stil ve deneyim sunmaya odaklandı” şeklinde konuştu.

HTC Rhyme, her detayı eşsiz bir his sunacak şekilde düşünülmüş şık, zarif tek parça gövde yapısına sahip bir şekilde tasarlandı. Telefon, üç farklı renkte; berrak su, kum saati ve erik rengi ile üretildi.

HTC Sense deneyimi bu telefonda da bulunuyor

HTC Rhyme, sadece yumuşak, kolay tasarımıyla ve ayrıcalıklı renk seçenekleri ile değil aynı zamanda HTC Sense deneyimi ile de tamamlanıyor. HTC Sense yeni bir ana ekran içeriyor. Ana ekran; randevularınızın, mesajlarınızın veya sizin için önemli olan içeriklerin hızlı ve düzenli bir ön izlemesine olanak tanıyor.HTC Rhyme’ın kilitlenmiş ana ekranı, en önemli içeriği sergileyecek şekilde özelleştirilebiliyor. Bu da sosyal güncellemeleri, fotoğrafları görmeyi, bir fotoğrafı yakalamayı veya hava tahminini görüntülemek için ekranı açmak kadar basit ve hızlı kılıyor.

3.7 inç WVGA süper LCD ekrana ve stereo sese sahip HTC Rhyme; otomatik odaklanma, güçlendirilmiş LED flaş ve anıları anında yakalamak için hızlı fotoğraf özellikleri ile 5 megapiksel kamera barındırıyor.

HTC Rhyme kamerası ayrıca, arkadaşlarınızın yüzlerinin fotoğraflarda net çıkmasını sağlamak için “Yüz Tanıma”, otomatik olarak bir sahnenin birbirini izleyen beş pozunu çeken “Aksiyon Sahnesi” ve hayattan daha geniş panoramik görüntüler için birkaç fotoğrafı kolaylıkla yakalamayı ve birbirine eklemeyi sağlayan “Panoramik Mod” gibi bir dizi fotoğraf çekme ve paylaşma özelliğine sahip.

HTC Rhyme,  Ekim ayı başından itibaren Avrupa, Orta Doğu, Afrika Bölgesi ile Asya-Pasifik'te piyasaya sunulacak.
ETİKETLER : htc HTC Rhyme htc sense iPhone
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun