Mobil 09 AĞUSTOS 2011 / 09:45

HTC Flyer Tablet Vodafone’la ayda 75 liraya satışa sunuldu

7 inçlik Android işletim sistemli tablet için 24 ay taahhüt gerekiyor.Türk Telekom ile Motorola Xoom’un ülkemize gelmesinin ardından, Vodafone da HTC Flyer tablete sahip olma olanağı sağlıyor.

HTC FlyerTablet, Süper İnternet paketlerinden birini 24 ay taahhütlü olarak seçen abonelere, 1GB Süper İnternet paketiyle ayda 75 TL’ye, 4GB Süper İnternet paketiyle ise ayda 85 TL’ye sunuluyor. Kampanyaya katılan tüm müşteriler, Vodafone Red ayrıcalıklarından da faydalanabiliyor.

HTC Flyer'ı hatırlayalım

HTC Flyer, 7 inç ekranıyla hem hafif hem de kolay taşınabilme özelliğine sahip. HTC tarafından geliştirilen özel “Sense” arayüzü ise cihazın hızlı ve pratik kullanımına olanak sağlıyor.

Diğerlerinden farklı olarak ‘sihirli kalemi’ bulunan HTC Flyer ile not alıp istedikleri kişiye anında gönderebiliyor, dokümanları imzalayıp saniyeler içinde paylaşabiliyor. Basınç hassasiyetine sahip sihirli kalem, aynı zamanda dokunmatik ekran üzerine istenilen renklerde çizim yapabilme olanağı da veriyor.

Android 2.3 işletim sistemi ile çalışan HTC Flyer, 32 GB hafızaya sahip. 1.5 GHz işlemciye sahip cihazla 5 megapiksel kamerası sayesinde 720p kalitesinde videolar çekilebiliyor. HTC Flyer’da ayrıca Wi-Fi, Bluetooth ve micro-USB 2.0 gibi bağlantı özellikleri de bulunuyor.
ETİKETLER : htc HTC Flyer vodafone
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun