Mobil 23 EYLÜL 2011 / 11:25

HTC Evo 3D Avea’da satışa sunuldu

3 boyutlu çekim yapabilen telefon Türkiye'de

3 boyutlu çekim yapabilen 4.3 inç ekranlı akıllı telefon, bugünden itibaren Avea bayilerinde bulunabilecek.



Operatörlerdeki telefon kampanyalarına alışmaya başladık. Bu kez de Avea HTV ile yeni bir akıllı telefonu müşterilerine sunuyor.

HTC EVO 3D, 4.3 inç Super LCD ekranı (540x960), Google Android 2.3.4 Gingerbread işletim sistemi ve 1.2 GHz çift çekirdek uygulama işlemci bulunduruyor. Cihazın çift 5 megapiksel kamerası ise; 2D ve 3D çekim yapma seçeneğini getiriyor. 3D görüntülerin kaydedilmesi ve izlenmesinin yanında HD (720p) video da oynatılabiliyor ve saniyede 30 kare olarak kaydetmek mümkün.

Avea Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Yılmaz, HTC EVO 3D’nin Avea tarafından satışa sunulmasına ilişkin yaptığı açıklamada, “Artık mobil kullanıcılar, mekân ve zamandan bağımsız internet erişiminin ayrıcalıklarından yararlanıyor. Dolayısıyla; müşterilerimize, akıllı telefon deneyiminde çığır açacak günümüz son teknolojisi 3D ile geliştirilen HTC EVO 3D’yi sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bugünden itibaren müşterilerimiz stoklarla sınırlı olacak olan bu ürünleri, Avea bayilerinden alabilecekler” dedi.
ETİKETLER : 3d Avea HTC Evo 3D
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun