Mobil 31 OCAK 2014 / 11:40

Haftalık aktüel perakende uygulaması

Perakende zinciri BİM'in ürün bilgilerini ve kampanyalarını paylaşan bir mobil uygulama geliştirildi.

Ekonomik fiyatlarıyla bilinen BİM'in ürün bilgileri  yeni bir mobil uygulamayla kullanıcılarla buluşuyor.BLST INC tarafından geliştirilen Bim Aktüel uygulaması kullanıcılarına BİM' in haftalık indirim ve kampanyalarını takip etme imkanı veriyor. Perakende zincirinin kullanıcı sayısı doğrultusunda uygulamanın çok fazla indirme sayısına ulaşması bekleniyor. Zira hiçbir yerde kullanıcılar, mobil cihazlarda internet üzerinden perakendeci şirketin sayfasına ulaşıp indirim ve kampanyaları okumayı tercih etmiyor.

Başka şirketlerin verilerini kullanarak uygulama geliştirmek yükselen bir girişimcilik eğilimi. Bu yöntem kimi zaman bir paydaş tarafından geliştirilirken, kimi zaman da sadece cesur girişimciler tarafından uygulanıyor. Uygulamayı daha sonra esas şirkete satmak , onlarla birleşmek mümkün ve karlı olabileceği gibi, hukuki sorunlarla da karşılaşmak mümkün.

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun