Mobil 01 ŞUBAT 2012 / 17:38

Google Plus mobil uygulaması Türkiye'de kullanıma açıldı

Google Plus mobil uygulaması Türkiye'de

Google'ın resmi blog'un yapılan açıklamaya göre, Google+ uygulaması Android marketten ulaşılabilir duruma geldi.Google'ın sosyal ağının mobil uygulaması Türkiye'den kullanılabilir duruma geldi. Facebook'a kıyasla biraz geç kaldığı görülen uygulamanın Google Plus erişimini artırması bekleniyor.

Google+ mobil uygulamasıyla çevreler, profil, fotoğraf düzenlemesi yapılabiliyor. Bunun yanında genel akışı ve sohbeti de kontrol etmek mümkün. Ayrıca gelen en onemli özelliklerden biri de Hızlı Yükleme. Bu özellik, telefonunuzla çektiğiniz fotoğrafları hemen hesabınıza yükleyebilmenizi sağlıyor. Aynı zamanda, telefonunuzu bilgisayarınıza bağlamadan, bilgisayar başından da çektiğiniz fotoğrafları sosyal ağda paylaşabiliyorsunuz.

Google+ mobil uygulamasını Android market, mobil web, veya iOS üzerinden indirip, cihazınıza kurabilirsiniz.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6y_xKVSRAy8[/youtube]
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun