Mobil 21 MART 2011 / 15:44

Google Android Market Samsung Gio'ya da geldi

Samsung S5660 Galaxy Gio, Google Android Market yüklü olarak pazara sunulacak ilk Android tabanlı Samsung cep telefonu olma özelliğini taşıyor.

Samsung Electronics, Samsung Galaxy Ailesinin yeni üyesi S5660 Galaxy Gio’yu Türkiye pazarına sundu. Samsung S5660 Galaxy Gio, şık tasarımı ve gelişmiş sosyal ağ yeteneğiyle her an ve her yerde online dünyada yer almak isteyenler için ilgi çekici bir seçenek oluşturuyor.Glaxy Gio, Nisan ayının başında 2 ay süreyle Teknosa’da satışa sunularak Türkiye pazarına girecek ve bu sürenin sonunda Samsung’un bütün satış kanalları üzerinden tüketicilerle buluşacak. Ürün 549 TL'lik satış fiyatına sahip.Son dönemin yükselişte olan işletim sistemi Android’in 2.2 Froyo güncellemesine sahip Samsung S5660 Galaxy Gio, 800 MHz işlemcisiyle çoklu işleme ve hızlı web gezintisine olanak tanıyor. S5660 Galaxy Gio’nun güçlü donanım özellikleri, Wi-Fi 802.11 b/g/n ve Bluetooth 2.1 bağlantı desteğiyle birleşerek cep telefonu kullanıcılarının film yüklerken, internette gezinirken ya da birçok uygulamayı aynı anda çalıştırırken kullanıcısını sıkmayan bir mobil deneyim yaşamasını sağlıyor.Yuvarlatılmış kenarları ve derli toplu görünümüyle üst düzeyde hareketlilik sağlayan Samsung S5660 Galaxy Gio, 3,2 inç dokunmatik HVGA ekranıyla canlı ve net bir görüntü deneyimi sunuyor.

Sınırsız eğlence ve sosyal yaşamHer an sosyal yaşamın içerisinde yer almak isteyen profesyoneller için tasarlanan Samsung S5660 Galaxy Gio'nun Social Hub özelliğiyle, kullanıcılar mesaj, rehber bilgileri, e-postalar ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarını bütünleşik tek bir platform üzerinden yönetebiliyor. Google’ın Mobil Servisleriyle desteklenen Samsung S5660 Galaxy Gio, birbirinden keyifli ve eğlenceli uygulama seçeneğiyle beklentisi yüksek tüketicilere hitap ediyor.Kullanıcılar, Nisan ayı itibariyle mevcut güncellemeye uygun tüm Android işletim sistemli Samsung cep telefonlarına PC senkronizasyon programı Kies üzerinden Google Android Market’i rahatlıkla yükleyebilecekler." Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun