Mobil 09 MART 2011 / 12:29

Gökyüzünden tablet yağıyor

Mobee, piyasadan satın alabileceğiniz tablet potförüne 8 inçlik yeni bir model ekledi. Mobee Nett Tablet 8", KDV dahil 399 TL’lik fiyatıyla kullanıcılara sunuluyor.

Netbook ve tablet sınıfında yeni ürünler sunan Mobee, 8 inç ekran boyuna sahip yeni tabletini piyasaya sürdü. Cortex A8 800 MHz ARM işlemci kullanan Mobee Nett Tablet, 8 inç boyutunda ve 800x600 piksel çözünürlüğünde dokunmatik TFT ekrana sahip. 460 gram ağırlığındaki Mobee Nett Tablet 8”, işletim sistemi olarak Android 2.2 sürümünü kullanıyor. Tablette Flash desteği de bulunuyor.512 MB belleğe sahip olan tablet, birçok uygulama üretim aşamasında yüklenmiş olarak kullanıcıya ulaşıyor. Bunlar arasında Adobe Reader, Astro, File Manager, Basketball Shot (oyun), Document to Go (Word / Excel gibi ofis programları görüntüleme ve oluşturma), Facebook, Fruit Ninja (oyun), Galeri, Gmail, Google Haritaları, Hesap Makinesi, Hi MSN, Jewels (oyun), Kamera, Mail, Uygulama Marketi, Yahoo Messenger, Müzik, Penguin Skiing (oyun), Pinball (oyun), Saat, Skype, Slotaire (oyun), Sudoku (oyun), Takvim, G-talk, Talking Tom (oyun), Tarayıcı, The Weather Channel, Twitter, Video Kamera, Winamp, X Construct (oyun), Youtube)Tüm bunların yanında son dönemlerin en popüler mobil oyunu Angry Birds de Mobee Nett Tablet 8” serisinde yüklü olarak geliyor.Tabletin donanımında USB, SD kart girişi gibi özelliklerin yanında GPS desteği de bulunuyor. Ancak GPS modülü cihaza harici olarak takılıyor. Tabletin pil ömrü 4 saat.Şubat ayında kullanıcılarla buluşan Mobee Nett Tablet 8’’ KDV dahil 399 TL’lik fiyatla sunuluyor. Ayrıntılı bilgi için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun