Mobil 16 OCAK 2013 / 16:40

GittiGidiyor cepten satışa başladı

GittiGidiyor cepten satışa başladı

Online alışveriş sitesi Gittigidiyor.com, hem alım hem satım yapılabilen yeni iPhone ve Android uygulamasıyla mobil ticarette bir ilki gerçekleştiriyor. 



Alımın yanı sıra Türkiye’de ilk kez satış olanağı da sağlayan uygulamada GittiGidiyor.com web sitesi üzerinde gerçekleştirilen her işlem daha hızlı ve pratik bir şekilde cep telefonuyla yapılabiliyor. Satış yapmak içinse cep telefonuyla ürünün fotoğrafını çekip, satış formunu doldurmak yeterli. İşlem yaklaşık 1 dakika sürüyor.

Uygulamayla ürün satın alımı ya da satışı sırasında iade işlemleri, kargo detayları, satıcıya puan verme, yorum bırakma, mesajlaşma gibi tüm süreçler ‘Bana Özel’ sayfasından takip edilebiliyor.

Anlık bildirimlerle açık artırmalar da cepte

Kullanıcılar, açık artırma sırasında tekliflerinin geçildiğini, artırmayı kazanıp kazanmadıklarını anlık bildirimlerle takip edebiliyor. Ayrıca satıcılar ürünlerinin kargoya verildiğinden ya da alıcılardan gelen mesajlardan anında haberdar olabiliyor.

‘Günün Fırsatı’nda ve ‘Marka Kulübü’nde yer alan fırsat ve indirimler uygulamanın açılış sayfası üzerinden canlı takip edilebiliyor. Böylece ‘Günün Fırsatı’nda çıkan indirimli ürünler ile ‘Marka Kulübü’nde yer alan ürünlere sahip olmak daha kolay hale geliyor.

Yeni uygulamada hızlı ödeme yapmak için kredi kartı bilgilerini bir kez girmek yeterli. Kart bilgileri uygulama üzerinden sisteme tanımlandığında, sonraki alışverişler için kayıtlı tutuluyor. Böylece alıcılar, her seferinde kredi kartı bilgilerini girmek zorunda kalmıyor.

Uygulamanın Android sürümünü Google Play üzerinden, iOS sürümünü ise iTunes üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun