Mobil 24 HAZİRAN 2009 / 11:40

Gıda sektörü, Elsys ile SAP etkinliğinde buluşacak

SAP’nin ev sahipliğinde ve çözüm ortağı Elsys’in sponsorluğunda düzenlenen etkinlik 26 Haziran 2009’da Ritz Carlton Otel’de gerçekleştirilecek.

SAP’nin ev sahipliğinde ve çözüm ortağı Elsys’in sponsorluğunda düzenlenen etkinlik 26 Haziran 2009’da Ritz Carlton Otel’de gerçekleştirilecek.


Gıda sektörüne yönelik kurumsal yazılım uygulamalarının ele alınacağı etkinlikte; son kullanma tarihi, raf ömrü, kampanyalar, değişken maliyetler gibi farklı kritikleri bir arada yönetmek zorundaki sektöre, tüm ihtiyaçlarına karşılık gelen bilgi teknolojileri hakkında bilgi verilecek.


Gıda sektöründen çok sayıda profesyoneli bir araya getirecek etkinlikte, iş süreçlerinde verimlilik artışı sağlayan ve kar-zarar izlenilebilirliğini mümkün kılan çözümler ele alınacak. Gıda sektöründe yer alan şirketlere kar-zarar analizi, maliyet tasarrufu ve müşteri memnuniyeti artırma olanağı sunan avantajlı çözümler, uzman konuşmacılar tarafından katılımcılara aktarılacak. İçecek, hazır gıda, hızlı tüketim ürünleri ve mağazacılık gibi farklı dallara ayrılan sektörde rekabette bir adım öne çıkmak için etkili olacak yazılım uygulamaları ele alınacak.


Etkinlikte konuşmacı olarak yer alacak İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Gıda Mühendisliği Bölüm Başkanı ve Bilişim Enstitüsü Öğretim Üyesi Prof.Dr. Onur Devres, insan sağlığıyla doğrudan etkili olan gıda sektörünün vizyonunun geliştirilmesinde bilgi teknolojilerinin payına değinecek.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun