Mobil 02 EKİM 2012 / 09:49

Galaxy Tab üzerindeki ceza kalktı

Galaxy Tab üzerindeki yasak kalktı

Amerikan mahkemesi, Samsung’un Galaxy Tab 10.1 ürünü üzerindeki satış yasağınıkaldırdı. Ayrıca Samsung iPhone 5’in patentlerini ihlal ettiği gerekçesiyle dava açtı.Apple’ın Güney Kore üreticisinin ürünlerinin satışını durdurmak için açtığı patent davasında yeni bir gelişme yaşandı. Daha önce Apple’ın başvurusu üzerine yasaklanan Galaxy Tab 10.1’in satışının önündeki engel kaldırıldı.

Patent ihlali gerekçesiyle satışına yasak konan tablet bilgisayarın ihlalde bulunmadığı hükmünü veren jüri, Samsung’un da suçsuzluğunu ilan etti.

Apple hayranlarının yoğun bir taleple beklediği iPhone 5 için Samsung dava açtı. Samsung’tan yapılan açıklamada, “inovasyonumuzu ve telif haklarımızı korumak için adım atmamız önemliydi” denildi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun