Mobil 27 TEMMUZ 2011 / 16:35

Galaxy SII 5 milyona ulaştı

Piyasaya çıkışıyla olay olan Galaxy SII kardeşinin başarısını devam ettirdi ve 5 milyonluk satış rakamına ulaştı.Samsung’un akıllı telefon pazarındaki amiral gemisi Galaxy SII, kardeşinden aldığı güçle satışlarına hızla devam ediyor. İddialı model, şirketi son açıklamasına göre dünyada 5 milyon adetlik satış rakamına ulaştı.

Sadece 8,49 mm kalınlığa sahip olan, güçlü işlemcisi ve yüksek performanslı dokunmatik ekranıyla ön plana çıkan telefon, aynı zamanda Samsung’un geliştirdiği Games Hub, Reading Hub ve Social Hub adlı içerik merkezlerine erişim sağlıyor.

Galaxy SII’nin, Samsung’un akıllı telefon pazarındaki lider rolünü vurguladığının altını çizen Samsung Electronics Mobil İletişim Başkanı JK Shin, “Ürün, perakende pazarına sunulmasının ardından, çok hızlı bir büyüme kaydetti. Galaxy SII’nin başarısı, cihazı lider ürün olarak tercih eden küresel iş ortaklarımızın kuvvetli desteğini yansıtıyor” dedi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun