Mobil 15 KASIM 2012 / 12:11

Galaxy S III Mini Kasım sonunda Türkiye’de satışa sunuluyor

Galaxy S III Mini Kasım sonunda Türkiye’de

Samsung, Galaxy akıllı telefon ailesinin yeni üyesi 4 inçlik ekrana sahip Galaxy S III Mini’yi kullanıcıların beğenisine sundu. Kompakt bir tasarıma sahip olan cihaz, kullanıcılarına rahat bir kullanım vadederken, 4 inçlik büyüklüğündeki SuperAMOLED ekran kullanıcılarına multimedya ve internet içeriklerini ekran parlaması olmadan görüntüleme imkânı sunuyor.

Ses tanıma özelliği S Voice sayesinde kullanıcılar, ses komutları ile tuş kilidini açabilecekleri gibi, en sevdikleri şarkıları çalabiliyor, sesi açabiliyor ya da kısabiliyor, programlarını düzenleyebiliyor ya da otomatik olarak kamerayı açıp fotoğraf çekmeye başlayabiliyorlar.

Bunun yanı sıra kullanıcılarının hareketlerini algılayabilen cihaz, Akıllı Bekleme özelliği ile kullanıcının göz hareketlerini takip ederek, ekran ışığını açık tutarken Direkt Arama özelliği sayesinde kullanıcı telefonuna gelen mesajı okurken diledikleri anda telefonu kulağına götürerek otomatik olarak mesaj atan kişiyi arayabiliyor.

Android işletim sisteminin en yeni versiyonu olan Jelly Bean ile çalışan cihaz, çakıl mavisi ve mermer beyazı renk seçenekleriyle, Kasım ayı sonunda kullanıcıların beğenisine sunulacak.