Mobil 14 TEMMUZ 2016 / 14:23

Galaxy Note 7'nin tanıtım tarihi açıklandı

Samsung Galaxy Note 7'nin tanıtım tarihi açıklandı. Yeni akıllı telefon 2 Ağustos'ta tüm dünyaya tanıtılacak.

Galaxy Note serisinin yeni cihazlarını genellikle her yıl düzenlenen IFA etkinliğinde tanıtan Samsung, bu yıl değişik bir karar alarak Unpacked 2016 etkinliği ve Galaxy Note 7’nin tanıtımının 2 Ağustos tarihinde olacağını duyurdu.

Samsung tarafından yapılan açıklamada ise şirketin Galaxy S ve Galaxy Note serileri arasında cihaz jenerasyonları açısından herhangi bir uyumsuzluk olmaması ve yanlış anlaşılmaların giderilmesi için yeni cihazın Galaxy Note 6 yerine Galaxy Note 7 olarak adlandırıldığı belirtildi.

Unpacked 2016 etkinliğinde ne gibi yeniliklerin tanıtılacağıyla ilgili Samsung tarafından yapılan açıklama ise şu şekilde: “S Pen’ e eklenen yeni fonksiyonlar ve geniş ekran gibi özellikleriyle Galaxy Note 7, kullandığı telefondan en iyi performansı almak isteyen kullanıcılar için büyük bir fırsat sunuyor”.

Samsung’un Unpacked 2016 etkinliği 2 Ağustos’ta New York’ta gerçekleştirilecek.   
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun