Mobil 15 MART 2012 / 18:35

Foursquare'e rakip: TTNET Neredeyim

TTNET’in iPhone, iPad, iPod ve Android telefonlar için geliştirdiği yeni uygulaması “Neredeyim”, App Store ve Google Play’de ücretsiz olarak kullanıma açıldı. Yeni uygulamayla birlikte kullanıcılar bulundukları yerin koordinatlarını e-posta, Twitter ve Facebook üzerinden paylaşabilirken, kullanıcılarının gidecekleri yeri kısa mesaj servisi, e-posta, Twitter ve Facebook yoluyla paylaşabilmesi uygulamayı farklı kılan özellik olarak göze çarpıyor.

Uygulamanın gelecekte zenginleştirilmiş bir gerçeklik ve sosyal medya için destekleyici bir platform olmasını hedefleyen TTNET, uygulamayı sadece abonelerine değil, bütün akıllı telefon sahiplerine ücretsiz olarak sunuyor.

Uygulamayı Google Play ve App Store sitelerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun