Mobil 14 ŞUBAT 2011 / 14:52

Foursquare 5 dilde birden hizmet verecek

Foursquare’in yeni sürümüne ilişkin bilgiler veren CEO, bundan böyle İngilizce dışında 5 dilde daha hizmet vereceklerini açıkladı.

Barselona’da başlayan Dünya Mobil Kongresi’nde konuşma yapan Foursquare CEO’su Dennis Crowley, Foursquare’in yeni sürümüyle İspanyolca, Japonya, Fransızca, Almanca ve İtalyanca olarak da hizmet verileceğini açıkladı.İlk günden itibaren İngilizce destek veren Foursquare yeni sürümle bundan böyle İngilizce dışında beş dilde daha kullanılabilecek. İnsanları gerçek dünyadaki davranışlarına göre ödüllendirdiklerini açıklayan CEO, Foursquare’in daha fazla dil desteği veren yeni sürümüyle, uluslararası kullanımın etkin biçimde sürdürülmesini hedeflediklerini belirtti.iTunes ve App Store’dan bugün itibariyle indirilebilen Foursquare’in yeni sürümü 2.2.5, iPhone, Blackberry ve Android platformlarında kullanılabilecek.2010’da yüzde 3 bin 400 oranında büyüyen, 6 buçuk milyon kullanıcıya sahip Foursquare’a günde 2 milyon giriş yapılıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun