Mobil 09 MART 2011 / 17:21

Foursquare 3.0 yayımlandı

Lokasyon bazlı mobil uygulamanın yeni sürümü kullanıcılarıyla buluştu. Yeni sürüm uygulamanın iki yıldır biriktirdiklerini hizmete dönüştürecek gibi görünüyor.

Uygulamanın yeni sürümünde artık kullanıcıları “explore” yani keşfet seçeneği bekliyor. Kullanıcı buradan arkadaşlarının daha önce önerdiği yerleri görebilmenin yanında kendi tercihlerine göre beklenmedik öneriler verebiliyor.Amazon’da satın aldığınız bir ürünün yanında hangi ürünü beğenebileceğinize göre verilen tahminlere benzeyen öneri Foursquare’i farklı bir boyuta taşıyor.Ayrıca uygulamada ek olarak özel fırsatlardan yararlanma imkânı da sunuluyor. Örneğin gidilerek en fazla check-in yapılan yerde "Mayor" olan kullanıcıya özel indirimler ya da belli bir saatte gelerek check-in yapan ilk 10 kişiye bedava içki gibi fırsatlar bütünleştirilecek.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun