Mobil 13 ARALIK 2012 / 12:59

Flickr yeni iOS güncellemesiyle Instagram'a rakip olmak istiyor

Flickr Instagram'a rakip olmak istiyor

Yahoo, Flickr uygulamasının yeni iOS sürümünü yayınlayarak, uygulamayı yeni bir kullanıcı arayüzü ve yeni fotoğraf filtreleriyle zenginleştirdi. Instagram'da bulunan fotoğraf filtrelerinin benzerleriyle güncellenen uygulama, bunun yanı sıra fotoğraf paylaşımında büyük önem taşıyan gruplama özelliğini de yeni güncellemeyle birlikte kullanıcılarına sundu. Tasarım konusundaysa, Ağustos ayında güncellenen Android sürümüyle benzerlikler taşıyan uygulama, internet sürümünün birçok özelliğini de iPhone sürümüne aktarıyor.

Son zamanlarda fotoğraf uygulamalarının en kilit noktası olan filtre konusunda kendini epeyce geliştiren uygulama, güncellemeyle birlikte kullanıcılarına birçok filtreleme seçeneği sunuyor. Yenilenen tasarımı ve içeriğiyle Twitter ve Facebook'un fotoğraf uygulamalarına rakip olmayı planlayan Flickr, güncellenen uygulamayla kullanıcıların ilgisini çekeceğe benziyor.

Şu ana dek pazardaki rakiplerinden oldukça geride olan Flickr'in yaptığı bu hamleyle birlikte ne kadar ilerleme sağlayacağını ilerleyen günler gösterecek.

Uygulamayı bu adres üzerinden indirebilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun