Mobil 10 HAZİRAN 2011 / 13:17

Evinizi uzaklarda aramayın

Sahibinden.com’un iPhone uygulamasının yeni sürümünde bulunan ‘Yakınımda Ara’ seçeneği sayesinde ev arayanların işi kolaylaşıyor. Sahibinden.com’un ilk kez 18 Şubat’ta kullanıcılara sunduğu iPhone uygulamasının yeni sürümü bugün Appstore’daki yerini aldı. Yeni sürümde bulunan bir seçenek özellikle emlak konusunda yardıma ihtiyaç duyanların yardımına koşuyor.

Çıktığı günden bu yana 150.000’den fazla kişi tarafından indirilen sahibinden.com uygulamasının yeni sürümü beraberinde ‘Yakınımda Ara’ özelliğini getiriyor. Kullanıcılar bu sayede 5 km yarıçapa kadar çevrelerindeki tüm emlak ilanlarına kolayca ulaşabiliyor.

Ayrıca bu yeni sürüm sayesinde sahibinden.com kullanıcıları beğendikleri ilanları Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlar üzerinden anında paylaşma imkânına da sahip olacak.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun