Mobil 25 MAYIS 2012 / 15:00

Eurovision 2012 altyapısını Türk şirket oluşturdu

Türk şirketi Komtel, bu yıl Bakü'de düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışması’nın oylama altyapısını oluşturdu. Böylece binlerce oy sorunsuz şekilde bildirildi.

Bakü Crystal Hall'de düzenlenen yarışmada, oylamalar operatörler üzerinden gönderilecek kısa mesajlarla yapılırken, bu telekomünikasyon altyapısını Komtel oluşturdu. Tam 32 bin kişinin katıldığı oylamalar sorunsuz bir şekilde gerçekleşti.

Konuyla ilgili konuşan Komtel Technologies Yönetim Kurulu Başkanı Suphi Kutsal, Bakü Crystal Hall’ın telekomünikasyon altyapısına ait tüm mühendislik ve montajı, 19 günde tamamladıklarını söyledi.

Hazırlanan bu projenin ardından Bakü'deki hizmetlerine devam edeceklerini söyleyen Kutsal, Bakü’nün modern yüzü olan Flame Towers, Jumeriah Beach Hotel, Port Bakü ve Mariott Hotel gibi özel çözümler gerektiren telekomünikasyon projelerini de en hızlı şekilde teslim edeceklerini ifade etti.
YORUMLAR
a.t. 28 MAYIS 2012 / 16:53 0 0
Komtel, tanıdığım en kötü firma. Çalışanını sömüren ve onun haklarını cebine atan firma. Bursa'da çok kötü bir imaja sahip.