Mobil 25 MAYIS 2012 / 15:00

Eurovision 2012 altyapısını Türk şirket oluşturdu

Türk şirketi Komtel, bu yıl Bakü'de düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışması’nın oylama altyapısını oluşturdu. Böylece binlerce oy sorunsuz şekilde bildirildi.

Bakü Crystal Hall'de düzenlenen yarışmada, oylamalar operatörler üzerinden gönderilecek kısa mesajlarla yapılırken, bu telekomünikasyon altyapısını Komtel oluşturdu. Tam 32 bin kişinin katıldığı oylamalar sorunsuz bir şekilde gerçekleşti.

Konuyla ilgili konuşan Komtel Technologies Yönetim Kurulu Başkanı Suphi Kutsal, Bakü Crystal Hall’ın telekomünikasyon altyapısına ait tüm mühendislik ve montajı, 19 günde tamamladıklarını söyledi.

Hazırlanan bu projenin ardından Bakü'deki hizmetlerine devam edeceklerini söyleyen Kutsal, Bakü’nün modern yüzü olan Flame Towers, Jumeriah Beach Hotel, Port Bakü ve Mariott Hotel gibi özel çözümler gerektiren telekomünikasyon projelerini de en hızlı şekilde teslim edeceklerini ifade etti.
YORUMLAR
a.t. 28 MAYIS 2012 / 16:53 0 0
Komtel, tanıdığım en kötü firma. Çalışanını sömüren ve onun haklarını cebine atan firma. Bursa'da çok kötü bir imaja sahip.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun