Mobil 26 ŞUBAT 2013 / 15:10

Ericsson servis geliştirmeye odaklanıyor

Ericsson servis geliştirmeye odaklanıyor

Bu yıl yenilenen fuar alanında ikinci salonda yerini alan Ericsson, her yıl olduğu gibi bu yıl da çözümlerini ekosistemindeki iş ortaklarına ve ziyaretçilere tanıttı. Ericsson’ın bu yıl öne çıkarttığı başlıklar ise SDN (Service Provider software-defined Network), LTE, HSPA, OSS ve BSS ve VoLTE oldu. Bu yıl MWC’de önemli ürünlerini tanıttıklarını belirten Ericsson Ortadoğu ve Kuzey Afrika Bölge Başkanı Anders Lindblad, “Mobil genişbant, telekom altyapısı ve IP radyo arayüzleri bizim için ilk sıralarda yer alıyor. Mevcut trafiği yönetmek tarafında da çözümlerimiz var. Önemli işlerimizden bir tanesi servis geliştirme. Bu alan küreselde ve EMEA’da çok hızlı büyüdüğümüz bir alan. Türkiye’de ve bölgede çok fazla fırsat var” dedi.

Networked Society (Dijital Toplum) tarafının da çok hızlı bir dönüşüm içinde olduğunu ifade eden Lindblad, “Topluma nasıl fayda sağlanır? Birincisi ekonomik olarak. İkincisi BIT endeksini yükselterek ve üçüncüsü de sürdürülebilirlik. Bunların tamamı bir araya geldiğinde de Dijital Toplum inisiyatifimiz durmadan devam edecek bir süreç” şeklinde görüş belirtti.

Anders Lindblad ile yaptığımız röportajın devamını BThaber’in 4 Mart’ta yayınlanacak 911. sayısında okuyabilirsiniz.
ETİKETLER : ericsson MWC
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun