Mobil 30 OCAK 2014 / 17:08

En iyi kişiselleştirilmiş gazete Facebook'tan

Facebook, kullanıcıların zaman tünelindeki gelişmeleri daha pratik ve blog tasarımıyla  yansıtan  yeni bir içerik geliştirdi. Paper  uygulamasıyla ekranı dikey-yatay kaydırarak hızlıca gözden geçirebiliyorsunuz ve  fotoğrafları  tam ekran yapabiliyorsunuz. Güncelleme, fotoğraf ve haberleri tam ekranda tuşları kullanmadan gösterebiliyor. Paper, Facebook'un 10. doğumgününden 1 gün önce yani, 3 Şubat'tan itibaren iPhone'lara indirilebilecek.

Hem yazdığınız hem okuduğunuz gazete

Mark Zuckerberg’in “en iyi kişiselleştirilmiş gazete” projesinin en yeni adımlarından biri olan en Paper, farklı mecralardaki verilieri bir araya getiriyor. Facebook'un iş ortağı olduğu yayınları ve kullanıcının duvarındaki yayınları birleştiriyor. Video ve görsellere  büyük yer ayıran Paper çoklu ortam ögelerini  öne çıkarıyor.  Büyük veriyle üretilen küçük  gazete Paper 15 kişi tarafından 1 yılda geliştirildi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun