Mobil 01 OCAK 2010 / 08:24

Emperor 1510, yalnızca bir bilgisayar koltuğu değil

İlk bakışta bir bilgisayar koltuğu gibi görünen Emperor 1510'un standart yapılanması görenleri şaşırtıyor.

İlk bakışta bir bilgisayar koltuğu gibi görünen Emperor 1510'un standart yapılanması görenleri şaşırtıyor.


Evde ya da ofiste yarattığımız kendi küçük dünyamızda huzurun yanı sıra, işlerin hep tamamlanmış olmasını isteriz. İşte bu bilgisayar koltuğu ile işlerin yarıda kalması pek mümkün gözükmüyor. Novelquest'in ürettiği Emperor 1510, şekil itibariyle biraz göz zevkimizi bozsa da, konforu ile bilgisayar çılgınları ve diğerleri için müthiş bir çözüm sunuyor. Emperor 1510, yerleşik bir stereo sistemi, LED ışıklar ve otomobil koltuğuna benzer, eğilebilen bir koltuğa sahip. Koltuğa oturduğunuzda ise ilk gözünüze çarpan şey, Kanada el yapımı gümüş bir çerçeve ile çevrilmiş monitör oluyor. Bu monitör, 2.1 ya da 5.1 çevresel ses sistemini barındırmanın yanı sıra üçlü bir ekrana da dönüşebiliyor.

Koltuğun standart yapılanması, NVIDIA GeForce grafik işlemcisi, Intel Core 3.2 GHz işlemcisi; 12 Gigs DDR3 SDRAM, 500GB eSATA sürümü, Razer Lachesis oyun faresi ve Logitech diNovo Edge kablosuz klavyeden oluşuyor. Tüm bunlarla birlikte Emperor 1510, Windows 7 işletim sistemi ile geliyor. 4 bin 950 dolara sahip olabileceğiniz bu koltuk galiba bu paraya değecek nitelikte.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun