Mobil 15 AĞUSTOS 2013 / 16:20

EISA ödülü Sony Experia Tablet Z'ye gitti

Sony Xperia Tablet Z, her yıl geleneksel olarak Avrupa’nın en iyilerini seçen EISA tarafından “2013-2014 yılı Avrupa’nın en iyi tableti” ödülünü kazandı.Sony Mobile Communications tarafından geliştirilen ve yüksek performansı ile yeni nesil tasarımı bir araya getiren Sony XperiaTM Tablet Z, her yıl geleneksel olarak düzenlenen EISA (The European Imaging and Sound Association, Avrupa Görüntüleme ve Ses Birliği) tarafından Avrupa’nın en iyi tableti seçildi.

Yüksek performanslı 10.1 inç’lik LTE Android işletim sistemi ile pazardaki tabletler içerisinde en premium model olma özelliğini taşıyan XperiaTM Tablet Z, Red Dot 2013 ödüllü OmniBalance tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Bugüne kadar tabletlerde görülen en yüksek düzeyde suya ve toza dayanıklılık (IP55 ve IP57) özelliğine sahip XperiaTM Tablet Z, 10 inç’lik full HD ekranı ile 6.9 mm kalınlığında ve 495 gram ağırlığında!
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun