Mobil 13 EYLÜL 2013 / 13:47

Dokunmatik ve renkli ekranlı ilk Pos cihazı piyasada

Profilo Ödeme Sistemleri VeriFone ortaklığıyla geliştirilen Mobil Yazar Kasa POS cihazı VX 680-E1, TÜBİTAK testlerini tamamlayarak GİB'den mali onay aldı.17 bankanın kredi kartı uygulaması ile uyumlu ve tüm banka kredi kartları ile kullanılabiliyor. Ergonomik ve küçük boyutları ile mükelleflerin mobil olarak kullanabileceği ürün, kontör yükleme, fatura ödemesi, kargo, gibi kurumsal uygulamayı destekleyecek şekilde tasarlandı. Isıya, neme, toza ve düşmelere karşı dayanıklılığı ile ön plana çıkan VX 680-E1, geniş kullanım alanının yanı sıra yüksek performansı sunuyor.

Kapıya servis yapan işlermelerde hatta yol kenarı otopark işletmelerinde bile kullanılabilen ürünün, satış sonrası hizmet desteği tüm illerde 360 noktada sertifikalı 2300 uzman tarafından sağlanıyor.
ETİKETLER : mobil ödeme profilo
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun